MOTOR - ŚLĄSK | SKRÓT | GOL W DOLICZONYM CZASIE! ALE RZUT WOLNY | Ekstraklasa 24/25 | 10. KOLEJKA

W meczu 10. kolejki PKO BP Ekstraklasy Motor Lublin zremisował ze Śląskiem Wrocław. Pierwszego gola w nowych barwach zdobył Jakub Świerczok. To jego pierwsze trafienie po ponad trzech latach w polskiej lidze. Gospodarze odpowiedzieli golem Simona w drugiej połowie. To nie był jednak koniec emocji! Do wykonania rzutu wolnego podszedł Marek Bartos i w 98. minucie, wspaniałym strzałem, ustalił wynik meczu! Motor Lublin - Śląsk Wrocław 1:1 0:1 Jakub Świerczok (44’) 1:1 Christopher Simon (83’) 2:1 Marek Bartos (98’) #RCZPUN #10kolejka #swierczok Subskrybuj oficjalny kanał Ekstraklasy: Pełne skróty i wszystkie gole: Zobacz Więcej! Najnowsze filmy: TOP 10: Najlepsze momenty niezapomnianych spotkań